SunEnergia jest jedną z nielicznych firm świadczących usługi elektryczne w trybie pogotowania elektrycznego 24/7. Istota omawianej oferty polega na dyspozycyjności naszej firmy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dodatkowo usługa pogotowania elektrycznego wykonywana jest również w okresach świątecznych. Zlecenia w ramach omawianej usługi realizowane są zazwyczaj w kilka godzin od uprzedniego zgłoszenia. Maksymalny okres oczekiwania wynosi do 12 godzin i związany jest z czasem niezbędnym do dotarcia w oznaczone miejsce. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, iż świadczymy usługi pogotowania elektrycznego, które nie są tożsame z działaniami podejmowanymi przez Pogotowie Energetyczne. W związku z powyższym, nasza firma jest w stanie pomóc Państwu pod warunkiem, iż usterka zlokalizowana jest po stronie właściciela to znaczy, że uzależniona jest od zacisków przyłączeniowych.

Koszt każdej rozpoczętej roboczogodziny w ramach pogotowia elektrycznego 24/7 wynosi 150 zł.

Dodatkowo dojazd do miejscowości usytuowanej w odległości do 50 km od miasta Gorlice jest BEZPŁATNY. Natomiast powyżej 50 km cena za 1 km wynosi 3zł. Dokładny koszt dojazdu możliwy jest do obliczenia w poniżej zamieszczonym kalkulatorze.

W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości zastosowania odnośnie powyższej usługi zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Pogotowie Elektryczne Nowy Sącz
Pogotowie Elektryczne Tarnów
Pogotowie Elektryczne Krosno
Pogotowie Elektryczne Rzeszów
Pogotowie Elektryczne Jasło
Pogotowie Elektryczne Kraków
Pogotowie Elektryczne Gorlice